До карти
A
Буенос-Айрес
Argentina

Що робити в місті Буенос-Айрес

1,360 пам’яток · Argentina

Фото: Rodrigo Paredes from Ciudad Autónoma de Buenos Aires, Argentina, CC BY 2.0

Південна Америка, Argentina · -34.600, -58.382

Про місто Буенос-Айрес

Буенос-Айрес - це розлога метрополія, де поєднуються європейська архітектура та латиноамериканська душа, яку часто називають Парижем Південної Америки. Місто є культурним центром Аргентини, де розташовані широкі бульвари, як біля іконічного Обеліска, та історичні політичні пам'ятки, такі як Площа Маю. За межами центру мешканці насолоджуються великими зеленими просторами, як Ботанічний сад Карлоса Тхая та мальовничими стежками Екологічного заповідника Костанера-Сур. Артистична спадщина залишається важливою для міста, зокрема завдяки великій колекції Національного музею образотворчих мистецтв.

Корисно знати

  1. 1

    У місті більше книгарень на душу населення, ніж у будь-якому іншому місті світу.

  2. 2

    Буенос-Айрес працює за особливим щоденним графіком, де обід починається після 21:00.

  3. 3

    Міська система метро, Субте, включає найстарішу підземну залізницю в Латинській Америці, відкриту в 1913 році.

  4. 4

    Буенос-Айрес був заснований двічі: вперше в 1536 році, а остаточно - у 1580 році.

  5. 5

    У місті знаходиться найширша авеню у світі - Авенида 9 липня.

Плануйте подорож до Буенос-Айрес

Коли краще їхати

Восени (вересень-листопад) або навесні (березень-травень) погода найсприятливіша для прогулянок.

Скільки днів

4-5 днів, щоб поєднати міські екскурсії, дослідження районів та відвідування парків.

Як пересуватися

У місті діє розгалужена система метро (Субте), автобусів, а історичні райони можна легко обійти пішки.

Де зупинитися

Район Палемо ідеальний для відпочинку завдяки численним ресторанам і паркам, а Реколета пропонує класичну архітектуру та преміальні готелі.

Бюджет

Загалом середній рівень, хоча флуктуації в економіці можуть впливати на купівельну спроможність іноземних туристів.

Головне в місті Буенос-Айрес

Місця, які виокремлюють наші редактори, і чому на них варто витратити час.

Obelisk
Historical places

Obelisk

Знакове місце

Ця монументальна споруда є головною міською пам'яткою та точкою зустрічі на перехресті найширших авеню.

Plaza de Mayo
Historical places

Plaza de Mayo

Знакове місце

Ця площа є політичним центром країни, оточена Будинком Розового та Метрополітенським собором.

Jardín Japonés
Parks

Jardín Japonés

Знакове місце

Тут є аутентична японська ландшафтна архітектура, включаючи ставки з карасями та традиційні чайні будиночки, імпортовані з Японії.

Puente de la Mujer
Places of interest

Puente de la Mujer

Дуже популярне

Цей сучасний обертальний пішохідний міст - шедевр мінімалістичної інженерії, що перетинає відновлені доки.

Reserva Ecológica Costanera Sur
Parks

Reserva Ecológica Costanera Sur

Дуже популярне

Цей захищений природний заповідник біля річки надає можливість відпочити на природі з стежками, що проходять через болота та ліси.

Jardín Botánico Carlos Thays
Parks

Jardín Botánico Carlos Thays

Дуже популярне

Цей науковий сад функціонує як відкритий музей, де зібрано тисячі видів рослин та орнаментальні залізні скульптури.

El Rosedal Garden
Parks

El Rosedal Garden

Дуже популярне

Славиться найбільшою у світі колекцією з понад 18 000 троянд, є частиною паркової системи Палемо.

National Museum of Fine Arts
Museums

National Museum of Fine Arts

Дуже популярне

Тут зберігається найбільша публічна колекція латиноамериканського мистецтва в країні, включаючи твори відомих міжнародних майстрів.

Найкраще в місті Буенос-Айрес

1,360 найпопулярніших місць у місті Буенос-Айрес.

Фільтр:
  1. 871 Atelier Genovesi
    Museums Прихована перлина

    Atelier Genovesi

  2. 872 Iglesia de los Cristianos de la Fe Evangelica
    Temples Прихована перлина

    Iglesia de los Cristianos de la Fe Evangelica

  3. 873 Iglesia de Restauración
    Temples Прихована перлина

    Iglesia de Restauración

  4. 874 La Verdadera Iglesia de Jesús
    Temples Прихована перлина

    La Verdadera Iglesia de Jesús

  5. 875 Casa natal de Sandro
    Museums Прихована перлина

    Casa natal de Sandro

  6. 876 Boulevard Los Incas
    Museums Прихована перлина

    Boulevard Los Incas

  7. 877 La bottega de Daniel
    Parks Прихована перлина

    La bottega de Daniel

  8. 878 Community Brit-Abraham - Shil de Antezana
    Temples Прихована перлина

    Community Brit-Abraham - Shil de Antezana

  9. 879 Escuela y Sinagoga Neve Shalom
    Temples Прихована перлина

    Escuela y Sinagoga Neve Shalom

  10. 880 Monumento a Lisandro de la Torre
    Places of interest Прихована перлина

    Monumento a Lisandro de la Torre

  11. 881 Galería
    Museums Прихована перлина

    Galería

  12. 882 Mario Jorge De Lellis square
    Parks Прихована перлина

    Mario Jorge De Lellis square

  13. 883 Plaza Giribone
    Parks Прихована перлина

    Plaza Giribone

  14. 884 Capilla Consolata
    Temples Прихована перлина

    Capilla Consolata

  15. 885 Iglesia San Pablo
    Temples Прихована перлина

    Iglesia San Pablo

  16. 886 Mástil Parque los Andes
    Historical places Прихована перлина

    Mástil Parque los Andes

  17. 887 Plazoleta José Luis Romero (plaza 27 Roll)
    Parks Прихована перлина

    Plazoleta José Luis Romero (plaza 27 Roll)

  18. 888 Iglesia Nexo
    Temples Прихована перлина

    Iglesia Nexo

  19. 889 Perro Fu O Dragón Fu
    Places of interest Прихована перлина

    Perro Fu O Dragón Fu

  20. 890 Plazoleta Ángela M. Aieta de Gullo
    Parks Прихована перлина

    Plazoleta Ángela M. Aieta de Gullo

  21. 891 Plaza Eloy Alfaro
    Parks Прихована перлина

    Plaza Eloy Alfaro

  22. 892 Plaza Guadalupe
    Parks Прихована перлина

    Plaza Guadalupe

  23. 893 La Mansión, Fábrica de Arte
    Museums Прихована перлина

    La Mansión, Fábrica de Arte

  24. 894 Grupo scout N°609 NATIVIDAD de MARIA SANTISIMA
    Zoos Прихована перлина

    Grupo scout N°609 NATIVIDAD de MARIA SANTISIMA

  25. 895 Mandarine Park
    Playgrounds Прихована перлина

    Mandarine Park

  26. 896 Mural De Calé - Paseo de la Historieta
    Places of interest Прихована перлина

    Mural De Calé - Paseo de la Historieta

  27. 897 Museo Regional Dr. Adolfo Alsina
    Museums Прихована перлина

    Museo Regional Dr. Adolfo Alsina

  28. 898 The God's anger
    Museums Прихована перлина

    The God's anger

  29. 899 Color BA
    Museums Прихована перлина

    Color BA

  30. 900 Hijas del Divino Salvador.
    Museums Прихована перлина

    Hijas del Divino Salvador.

За категоріями

Перейдіть одразу до того, що вам цікаво.

Буенос-Айрес на карті

Найкращі пам’ятки на карті міста.

Відкрити карту
Відкрити карту

Часті запитання

Скільки пам’яток у місті Буенос-Айрес?

Aventuro містить 1,360 відібраних пам’яток у місті Буенос-Айрес та околицях, упорядкованих за популярністю.

Яка головна пам’ятка міста Буенос-Айрес?

Obelisk зараз найпопулярніше місце для відвідування в місті Буенос-Айрес.

Які пам’ятки є в місті Буенос-Айрес?

Найбільша категорія - museums, у ній 438 місць.

Які ще міста поруч варто відвідати?

Мандрівники також відвідують Кордова, Росаріо, Ла-Плата.